O mně

Dominika Myslivcová web

Asi bych měla o sobě něco napsat, protože ne všichni mě znáte dobře. Jmenuji se Dominika Myslivcová a je mi krásných 23 let. Narodila jsem se v Ostravě a nyní bydlím v Praze a žiju si svůj růžový sen.

Jsem  blogerka, youtuberka, zpěvačka a herečka. Vystudovala jsem střední školu bankovnictví a pojišťovnictví a nyní studují Vysokou školu kreativní komunikace.

Jako malá holka jsem  měla velice známý a oblíbený blog pod názvem didlinka-d….Tenkrát jsem sbírala ty malé plyšové myšky Diddlinka-d, od nich je také název blogu .-).

Mé videoBarbie girl shlédlo více jak 67 milionů lidí. Na své fanpage na facebooku mám víc jak 87 000 fanoušků a na osobní přes 45 000. Na instagramu mě sleduje více než 168 000  lidí a na youtube více než 179 000 lidí.

 

 

 

Dále jsem založila svou vlastní soutěž MISS PRINCESS, která každým rokem získává větší a větší popularitu. Vidět jste mě mohli ve filmu Andílek na nervy, kde jsem hrála Sabrinu, a také v pořadu Češi na cestách v TV Prima. Jsem reklamní tváří mnoha firem (NADRA IN, Manner, Ondrášovka, Camp David, Aquapalace Praha, Petra Clinic, Auto za stovku,...)

Získala jsem ocenění YOUTUBE SILVER BUTTON za 100.000 sledujících na YOUTUBE.COM

 
 
Dominika Myslivcová (Pinkslivcová)

Osobně jsem předala náušnice ...více

Zobrazit archiv

Fotogalerie Dominika Myslivcová

Zobrazit více