O mně


Dominika Myslivcová webAsi bych měla o sobě něco napsat, protože ne všichni mě znáte dobře. Jmenuji se Dominika Myslivcová a je mi krásných 22 let. Narodila jsem se v Ostravě a nyní bydlím v Praze a žiju si svůj růžový sen.
 
Jsem  blogerka, youtuberka, zpěvačka a herečka. Vystudovala jsem střední školu bankovnictví a pojišťovnictví a nyní studují Vysokou školu kreativní komunikace.
 
Jako malá holka jsem  měla velice známý a oblíbený blog pod názvem didlinka-d….Tenkrát jsem sbírala ty malé plyšové myšky Diddlinka-d, od nich je také název blogu .-).
 
No a dnes už medvídky nesbírám, ale sbírám luxusní kabelky, kosmetiku, telefony a hadříky :-).
 
Držím rekord ve shlédnutí mého klipu na youtube kanálu více než 61 000 000 shlédnutí :-). Dále jsem založila svou vlastní soutěž MISS PRINCESS, která každým rokem získává větší a větší popularitu. Vidět jste mě mohli ve filmu Andílek na nervy, kde jsem hrála Sabrinu, a také v pořadu Češi na cestách v TV Prima.
 
Často o sobě čtu věci kde se vůbec nepoznávám… Píšete, že jsem hloupá, rozmazlená a namyšlená peroxidová blondýna….. Zkuste přestat myslet jen očima a pokud někoho neznáte, nesuďte ho… fotky,videa a celý internetový svět se nemusí shodovat s realitou. To co dělám, dělám pro Vás, aby jste aspoň na chvíli unikli z toho zkaženého světa, který je všude kolem nás…
 
 
 
Získala jsem ocenění Youtube Silver Button za 100.000 sledujících na youtube.com.
 
Nejsem dokonalá a jestli hledáte dokonalost tak u mě ji nenajdete… Jsem normální holka jako vy všechny, taky mám svoje nedostatky a chyby… Vaše antiblogy, bulvár a podobné články a komentáře už dávno neřeším, tohle jsou jen důkazy něčí hlouposti a smutného života, nereaguju na to a nedokážou mě rozhodit.
 
Vy kteří mě máte jako nějaký svůj vzor a chcete být jako já… vemte si něco z toho co jsem tady napsala, lidi si získáte tím jací budete a ne tím jak vypadáte, vždycky můžete být lepším člověkem než jste ted…
 
Dominika Myslivcová (Pinkslivcová)

Osobně jsem předala náušnice ...více

Zobrazit archiv

Fotogalerie Dominika Myslivcová

Zobrazit více